Албан хэрэгцээнд зориулав

 

АМГАЛАН ДУЛААНЫ СТАНЦ ХХК-ИЙН ШААРДЛАГАТАЙ АЛБАН ХААГЧДЫН УТАСНЫ ДУГААР, ЦАХИМ ХАЯГИЙН ЖАГСААЛТ

 

Удирдах албан тушаалтан

Овог нэр

Албан тушаал

Холбоо барих утас

Цахим хаяг

  1.  

Шагдарсүрэн Баянмөнх  

Гүйцэтгэх захирал

99093393

Sh.Bayanmunkh@ahp.energy.mn

  1.  

Чүлтэмсүрэн Цогтсайхан

Тэргүүн дэд захирал бөгөөд Ерөнхий инженер

99117893

Ch.Tsogtsaikhan@ahp.energy.mn

  1.  

Батчулуун Төрмөнх

Дэд захирал

99997992

B.Turmunkh@ahp.energy.mn

Хяналтын хэсэг

4.

Билэгт Бямбасүрэн

Дотоод аудитор

99096548

B.Byambasuren@ahp.energy.mn, bilegt_byambasuren@yahoo.com

5

Андрей Энхжаргал

ХАБЭА-н инженер

88101410

 

A.Enkhjargal@ahp.energy.mn

6

Лувсандагва Цэцэгсүрэн

Галын аюулгүй байдал, экологи хариуцсан инженер

88119736

L.tsegii@yahoo.com

Захиргаа удирдлагын хэлтэс

7

Бааст  Ган-Очир

ЗУХ-ийн дарга

99015032

B.Gan-Ochir@ahp.energy.mn

8

Тугбадрах Ичинхорлоо

Хүний нөөцийн менежер

99777756

              T.Ichinkhorloo@ ahp.energy.mn

9

Гансүх Саруул

Хуулийн мэргэжилтэн

99082753, 96638083

G.Saruul@ahp.energy.mn

10

Батсуурь Баярмаа

Архив, бичиг хэргийн ажилтан

88023048

B.Bayarmaa@ahp.energy.mn 

11

Пүрэвдорж Энхмаа

Мэдээлэл, холбооны мэргэжилтэн

99234019

P.Enkhmaa@ahp.energy.mn

12

Сампилноров Байгалмаа

Сургалт, судалгааны мэргэжилтэн

99048519

S.Baigalmaa@ahp.energy.mn

13

Ниганаа Пагмаа

Захирлын туслах

98071123

N.Pagmaa@ahp.energy.mn

Инженерийн хэсэг

14

Түмэнжаргал Ангараг

Ээлжийн инженер

89022198

angu_storm@yahoo.com

15

Баянмөнх  Ган-Эрдэнэ

Ээлжийн инженер

88091282

bg.ganaa12@yahoo.com

16

Цогбадрах Мандахсайхан

Ээлжийн инженер

88072813

mandahsaihan@yahoo.com

17

Сэрүүн Түвшинбат

Ээлжийн инженер

99058948

seruuntuvshinbat@yahoo.com

Санхүү эдийн засгийн хэлтэс

18

Чулуунбаатар Бямбаа

СЭЗХ-ийн дарга

99103310

Ch.Byambaa@ahp.energy.mn

19

Норовсамбуу Оюунзаяа

Эдийн засагч

88116129

zaya_sh56@yahoo.com

20

Энхбаяр Наранбаатар

Нягтлан бодогч

99991471

E.Naranbaatar@ahp.energy .mn 

21

Наранчулуун Нэргүй

Нягтлан бодогч

89960005

N.Nergui@ahp.energy .mn

22

Буянтогтох Батцоож

Борлуулалтын инженер

99662289

N.Battsooj@ahp.energy.mn,

23

Баатархүү Лхамдулам

Кассын нярав

91202146

B.Lkhamdulam@ahp.energy .mn

24

Пүрэвжав Мягмарсайхан

Бараа, материалын нярав

99233654

P.Myagmarsaikhan@ahp.energy .mn

Аж ахуй хангамжийн алба

25

Ганболд Амарбаясгалан

ААХА-ны дарга

88119398

amarbayasgalan.huta@gmail.com

26

Сэдхүү Болд

Хангамжийн ажилтан

99095047

S.Bold@ahp.energy.mn

27

Лувсанням Төр

Барилга, сантехникийн инженер

99605124

tur.l@yahoo.com

28

Батцоож Уянга

Эмч

88099344

Uyanga.bts@gmail.com

29

Пүрэвсүрэн Даваасүрэн

Автын инженер

99593535

P.Davaasuren@ahp.energy .mn 

Зуухан цех

30

Пүрэвдорж Зоригоо

Зуухан цехийн дарга

99093768

P.Zorigoo@ahp.energy.mn

31

Эрдэнэбаатар Ариунболд

Зуухны ашиглалтын инженер

99727172

E.Ariunbold@ahp.energy .mn

32

Сумъяа Нарантуяа

Горимын хяналт, тооцооны инженер

88069220

S.Narantuya@ahp.energy.mn

33

Болд                Боргил

Зуухны засварын инженер

99248605

B.Borgil@ahp.energy.mn

Түлш дамжуулах цех

34

Донхоон Түвшинзаяа

Цехийн дарга

99026048 86096048

D.Tuvshinzaya@ahp.energy.mn

35

Бадарч Гантулга

Ашиглалтын инженер

88136177

 B.Gantulga@ahp.energy.mn

36

Лхагва Ганболд

Засварын инженер

94050564 91226603

-

Нэгдсэн цех

37

Жагдаг Ариунжаргал

Нэгдсэн цехийн дарга

99021269

ariunaa_0505@yahoo.com

38

Баатархуяг  Барас

ТУСП инженер

88068655

B.Baras@ahp.energy .mn

39

Алтанцэцэг Батзаяа

ТУСП инженер

99076940

A.Batzaya@ahp.energy .mn

40

Чулуунбаатар Пүрэв

ТУСП инженер

99086973

Puujee.ch@gmail.com

41

Санжаасүрэн Доржнамжиг

ДХХА-н инженер

88100824

S.Dorjnamjig@ahp.energy .mn

42

Уртнасан Билгүүн

Цахилгааны инженер

96653677
99010472

U.Bilguun@ahp.energy.mn

43

Дангаасүрэн Мөнхдөл

Реле, хамгаалалт автоматикийн инженер

99000203

D.Munkhdul@ahp.energy.mn

44

Дорлиг Хишигшинэн

Химийн инженер

88100929

D.Khishigshinen@ahp.energy.mn